spider 1414 iron man asdadasd vader 4444 11111 2323 e2 SDSDSD supeman superman queen 3333 wd1 12121 ww vader joker 1 FFF

Teslimat ve İade

1)) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Garanti Bankası, HSBC, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası,  (TL/USD/EURO) herhangi birisine yapabilirsiniz

2) Şirketimize gelerek peşin (YTL/USD/EURO) ödeme
Şirkemize gelerek satın almak istediğiniz ürün bedelini TL cinsinden, finans yetkililerimize ödeme yapabilirsiniz.


3) Şirketimize gelerek her türlü kredi kartlarınız ile
Şirketimize gelerek kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan tek slip veya 2-6 ay arası taksit seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Ancak, taksitlendirme  Fortis, Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi ve HSBC (Advantage)  Bankası kartlarına yapılabilmektedir. Taksitlendirmelerde kampanya ve vade farkı uygulamaları için lütfen sitemizi ziyaret ediniz yada müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.


4) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada GARANTİ,YAPI KREDİ,FORTİS,TEB,  kredi kartınız ile online 2-12 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilmeyecek, sadece ilgili tutar bloke edilecektir. Ürününüz faturalanıp kargoya verildiği gün kredi kartınızdan çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi yerine, sadece blokaj aynı gün kaldırılarak ödemeniz iptal edilecektir. Dolayısıyla bu süreç, mağazamızın müşterilerine geri para iadelerinin aynı gün yapılmasına olanak sağlamaktadır.


5) Her türlü kredi kartınıza Mail-Order yöntemi ile
Tarafınızdan onaylı alışveriş tutarının, şirketimizde bulunan kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan direk elle numara girilerek çekilebilmesi işlemidir. Bu işlemi yapabilmemiz için gerekli olan formun sizin tarafınızdan doldurularak imzalanması gerekmektedir. Eğer Mail-Order yöntemiyle kredi kartınıza 2-12 ay taksitlendirme yaptırtmak istiyor iseniz, formda belirttiğiniz kredi kartınızda taksitli tutarların toplamı kadar limitiniz olması gerekmektedir. Aksi takdirde işleminiz gerçekleşmeyecektir. Ayrıca kredi kartınızın ve nüfus cüzdanınızın arkalı-önlü fotokopisi de gereklidir.


6) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; THE END FILM VE FIGURE üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

8) Teslimat

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünleri direk kendiniz teslim alabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için 250 TL altındaki siparişlerde kargo masrafı MAL TESLİM ESNASINDA KARGO FİRMASINA ödenecektir.  Tek seferde toplam 250 TL üzeride siparişlerinizde ise kargo bedeli ARAS KARGO,YURTİÇİ KARGO ile gönderim ile tarafımızdan karşılanacaktır.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye ve KKTC için geçerli olup, KKTC teslimat fiyatlandırması ile ilgili müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.